150-річчя Донецька і матч Дмитра Кутакова

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков провів черговий, 94-й матч чемпіонату України у Прем’єр-лізі — 25 серпня у Харкові між командами Шахтар (Донецьк) — Маріуполь. Матч вийшов дуже нескладним для арбітра та його асистентів, зважаючи на ослаблений склад гостей, які не могли випустити на поле групу орендованих у Шахтаря футболістів.

Фото shakhtar.com

Дмитро Кутаков обійшовся без жовтих карток, але призначив пенальті, який на 62-й хвилині реалізував Тайсон і зробив рахунок 4:0. Гірники швидко досягли бажаного і на 12-й хвилині вже вигравали з різницею у три м’ячі (дубль Тете та гол Жуніора Мораеса). На 78-й хвилині Владислав Вакула один гол відіграв, але невдовзі Маркос Антоніо просто на швидкості забіг з м’ячем до воріт — 5:1.

Цей матч був особливим для Шахтаря, адже в цей день Донецьк відзначав своє 150-річчя. Окрім того, були й інші ювілеї. Мораес забив 100-й гол в 200-му матчі у офіційних турнірах за українські клуби. А Марлос провів 200-й матч за Шахтар.

Нагадуємо, що набір дітей до дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) відбувається постійно, починаючи з 3,5—4 років. Перші три тренування — безкоштовні.