Броварія отримала нагороди від Анатолія Демяненка

В неділю, 25 лютого, у Києві завершився дитячий турнір з міні-футболу — Кубок Анатолія Демяненка, в якому взяли участь футболісти Броварії 2010 року народження (тренер — Дмитро Кутаков). Броварчани потрапили до групи, підбір учасників якої, як виявилося, був потужнішим, ніж у тій, де грали організатори турніру — київський Атлет. Вихованці академії ФК Броварія невиразно стартували, але потім почали грати впевненіше і в третій день турніру виграли два матчі у київських команд з загальним рахунком 7:0.

Юні футболісти ФК Броварія 2010 року народження виступили на Кубку Анатолія Демяненка, легендарного капітана київського Динамо

Нагороджувати учасників Кубка Анатолія Демяненка приїхав сам легендарний капітан Динамо та збірної СРСР 1980-х років, з яким кияни вигравали Кубок кубків (1986), а збірна СРСР привозила срібні медалі з чемпіонату Європи (1988).

Анатолій Демяненко підбадьорював юних футболістів, робив компліменти, давав поради, залюбки фотографувався.

Анатолій Демяненко та юні футболісти ФК Броварія

Анатолій Демяненко та юні футболісти ФК Броварія

Окрім нього, нагороджувати учасників турніру приїхали ще два відомих у минулому футболісти збірної України — Віталій Косовський та В’ячеслав Свідерський. Подарунки робили також інші почесні гості, серед яких був і перший заступник голови Федерації футболу Києва Віктор Старовойт.