Броварія завершила виступи на турнірі в Ірпені

Чотири команди дитячої академії ФК Броварія завершили виступи на турнірі в Ірпені, де посіли місця с 7-го по 11-те. Зате броварчани виграли битву тренерів по пенальті.

Найкращий результат показала команда 2010 року народження (тренер — Дмитро Кутаков) — 7-е місце. В групі вона перемогла команду Гостомеля (4:1), зіграла унічию з ДЮСШ-1 Бородянки (1:1) та двічі поступилася: ДЮСШ НІКА з Бучі — 1:6 та київській Чайці-1 ім.Лобановського — 3:7.

В плей-офф команда посіла 7-у сходинку. Бомбардири — Денис Кутаков (7 голів), Денис Христенко (3), Ілля Онокало (1), Ілля Пономарчук (1).

На 8-му місці завершила турнір команда 2008 року (тренер — Максим Кутаков). В перший день турніру не з’явилися її суперники з Бучі (ДЮСШ-2) та Макарова (ДЮСШ), в другий день Броварія програла київському Чемпіону-1 (2:4).

А команди 2009 та 2011 років народження фінішували дев’ятими. Старші зіграли з київськими Чайка-2 ім.Лобановського та Чемпіон-2, ірпінською ДФА та Россю (Біла Церква). Молодші — з київською Чайкою-2 ім.Лобановського, бородянською ДЮСШ-2, Арсеналом (Біла Церква) та СК Макарів.