Дмитро Кутаков дав старт чемпіонату Київщини

Сьогодні у Вишгороді відбувся перший матч нового чемпіонату Київської області з футболу, який провів арбітр національної категорії, старший тренер дитячої футбольної академії ФК Броварія Дмитро Кутаков. Господарі — Діназ (Вишгород) — поступилися команді Патріот з Баришівського району — 1:4.

Дмитро Кутаков провів матч відкриття чемпіонату Київської області з футболу сезону-2018. Фото dinaz.com.ua

Урочисте відкриття сезоні провів голова Вишгородської районної федерації футболу, член Виконкому Київської обласної федерації футболу Микола Король. На церемонії також був присутній голова КОФФ, почесний президент і засновник Діназу — Ярослав Москаленко.

Але вишгородці свій єдиний гол забили лише на 89-й хвилині — Валентин Корешков. Рахунок на 41-й хвилині з пенальті відкрив Олександр Гайовий, потім дублем відзначився Дмитро Горстка (44, 74), ще один м’яч забив Артем Килипенко (63).