Дмитро Кутаков покарав Ворсклу вилученням

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков сьогодні, 5 травня, провів матч 27-го туру чемпіонату України у Прем’єр-лізі між командами Олімпік (Донецьк) — Ворскла (Полтава). Зустріч відбулася в Києві на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського, транслювалася по каналу Футбол-1 і завершилася унічию — 1:1.

Дмитро Кутаков, Олімпік, Ворскла

Фото olimpik.com.ua

Причому гості завершували матч удесятьох — за фол останньої надії пряму червону картку від Дмитра Кутакова отримав захисник Ворскли Євгеній Мартиненко на 86-й хвилині.

А от за жовтими картками більше відзначилися гравці Олімпіка — чотири попередження: Павло Ксьонз, Євгеній Цимбалюк, Рінар Валєєв, Геннадій Пасіч. У Ворскли — два попередження, які отримали Артем Габелок та Павло Ребенок.

Голи у матчі забивали Володимир Чеснаков (вивів Ворсклу вперед на 39-й хвилині) та Геннадій Пасіч (зрівняв рахунок на 63-й).

Для Дмитра Кутакова це — 91-й матч у Прем’єр-лізі у якості головного арбітра. В історичному рейтингу арбітрів елітного дивізіону чемпіонату України він посідає 23-е місце.

Нагадуємо, що набір дітей до дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) відбувається постійно, починаючи з 3,5—4 років. Перші три тренування — безкоштовні.