Дмитро Кутаков судив історичний матч Інгульця

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков став співучасником сенсації у півфіналі Кубка України: в матчі Інгулець (Петрове) — Зоря (Луганськ), на якому він працював головним арбітром, несподівану перемогу здобули господарі поля — 2:1. І вперше в історії Кубка України за 28 сезонів до фіналу пробилася команда з Першої ліги — Інгулець! Її суперником 15 травня у Запоріжжі стане Шахтар.

Дмитро Кутаков, Кубок України, Інгулець, Зоря

Фото zarya-lugansk.com

Дмитро Кутаков спокійно контролював перебіг подій на полі, виніс п’ять попереджень. В першому таймі — два гравцям Зорі (Леван Арвеладзе, Віталій Вернидуб), в другому — три гравцям Інгульця (Віталій Павлов, Антон Ситников, Дмитро Сула). Матч був непростий, в другому таймі довелося компенсувати шість хвилин. Але Інгулець втримався.

Голи в цьому історичному матчі забивали: Євген Запорожець (16 хвилина), Артем Щедрий (39) — у Інгульця, Євген Чеберко (45+1) — у Зорі.

Нагадуємо, що набір дітей до дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) відбувається постійно, починаючи з 3,5—4 років. Перші три тренування — безкоштовні.