Дмитро Кутаков провів фінал Кубка Героїв АТО

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков 11 жовтня у якості головного арбітра провів фінал Кубка Героїв АТО, який відбувся на київському стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського.

Цього року у фінальному турнірі Кубку Героїв АТО взяли участь 24 команди. У матчі за третє місце команда ДонОВК (Маріуполь) перемогла Президентський полк (Київ) — 3:1. А головний приз розіграли між собою  SB Team ЦУ СБУ (Київ) та Ягуар НГУ (Калинівка, Вінницька область).

Дмитро Кутаков, Кубок Героїв АТО, Ягуар НГУ, SB Team ЦУ СБУ

Фото ffu.ua

В першому таймі вболівальники побачили п’ять голів. Рахунок відкрили футболісти Ягуара, але SB Team досить швидко відігралася. Вінницький колектив до перерви був трохи гострішим і зумів забити ще двічі.

На перерву команди пішли за переваги Ягуара в один м’яч, а в дебюті другого тайму кияни відігралися — 3:3. Тож у підсумку переможець визначився в серії пенальті, де точнішими виявилися футболісти зі столиці — 4:2.

Після закінчення поєдинків відбулася урочиста церемонія нагородження, в якій взяли участь перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов, а також легендарні українські футболісти — Володимир Мунтян та Володимир Безсонов.

Нагадуємо, що набір дітей до дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) відбувається постійно, починаючи з 3,5—4 років. Перші три тренування — безкоштовні.