Дмитро Кутаков провів матч Прем’єр-ліги

Старший тренер дитячої академії футбольного клубу Броварія — арбітр національної категорії Дмитро Кутаков — 18 березня провів черговий матч чемпіонату України в Прем’єр-лізі. У Львові на засніженій Арені Львів рівненський Верес приймав луганську Зорю. Гості перемогли з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний гол бронзовий призер минулого чемпіонату України забив з пенальті.

Рішення арбітра було абсолютно вірним, що і визнав у своєму аналізі суддівської діяльності 24-го туру Комітет арбітрів ФФУ: «Одинадцятиметровий удар на користь гостей було призначено правильно — за порушення, скоєне гравцем №4 господарів (Владислав Приймак), коли він грає у ноги футболіста №28 гостей (Артем Громов) і цим зриває перспективну атаку. Порушення сталось всередині штрафної площі господарів і тому було призначено очевидний одинадцятиметровий удар».

Матч Вереса та Зорі у Львові 18 березня 2018 року проходив у складних погодних умовах — під час снігопаду. Фото zarya-lugansk.com

Матч Вереса та Зорі у Львові 18 березня 2018 року проходив у складних погодних умовах — під час снігопаду. Фото zarya-lugansk.com

Матч проходив у складних погодних умовах — під час снігопаду. Комітет арбітрів ФФУ і тут висловив свою думку: «У відповідності до Правил Гри, від арбітра вимагається лише перевірити, щоб поле для гри на той час було придатним для проведення футбольного матчу. Для цього застосовуються певні чіткі параметри щодо стану поверхні газону та видимості розмітки, що є обов’язковими умовами згідно Правил Гри. У випадку із Олександрією та Львовом ці умови були дотримані, і тому арбітр був зобов’язаний розпочати гру та перевіряти протягом неї придатність поля. Всі інші аспекти, що стосуються придатності поля або погодних умов, не враховуються і не відносяться до повноважень арбітра, і, більш того, навіть не передбачені положеннями Правил Гри».