Дмитро Кутаков провів матч віце-чемпіона України

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков 25 травня у якості головного арбітра провів матч 31-го туру молодіжного чемпіонату України, в якому віце-чемпіон України  — Олександрія U-21 — втратила перемогу на виїзді у Запоріжжі, де грала із Зорею U-21.

Рахунок матчу — 1:1. На 15-й хвилині голом відзначився Євгеній Верхоланцев (Олександрія), на 83-й Семен Вовченко (Зоря) відновив рівновагу. Ця втрата очок остаточно лишила олександрійців шансів на чемпіонський титул, який здобули футболісти київського Динамо.

Гра була напруженою, Дмитро Кутаков виніс п’ять попереджень гравцям обох команд (Артем Мильченко, Ілля Повалій, Тимофій Сухар — у Зорі, Микита Дудка, Назар Хрієнко — у Олександрії). А на 79-й хвилині Єгор Шалфєєв (Зоря) пробивав пенальті, але Кирило Злотар, воротар гостей, цей удар відбив.