Дмитро Кутаков шість разів показував жовту картку

Старший тренер дитячої футбольної академії ФК Броварія Дмитро Кутаков провів черговий матч молодіжного чемпіонату України під егідою Прем’єр-ліги. В 25-му турі Зірка U-21 (Кропивницький) приймала Верес U-21 (Рівне) в Олександрії на КСК Ніка.

Перемогу отримали гості, які краще провели другий тайм — 3:1. До перерви рахунок був рівний — 1:1. Верес забив першим (Володимир Скотаренко), на 23-й хвилині Зірка зрівняла рахунок ударом з пенальті (Ярослав Довгий). Заробив пенальті Данило Фальковський — після подачі стандарту Зіркою. А добили господарів Павло Лук’янчук (47) та Володимир Заваляк (68).

Зірка U-21 Кропивницький - Верес U-21 Рівне - 1:3. Фото fczirka.com.ua

Зірка U-21 Кропивницький – Верес U-21 Рівне – 1:3. Фото fczirka.com.ua

Арбітру довелося не лише призначати 11-метровий штрафний удар, але й шість разів показати жовту картку. Вийшло порівну. У господарів гірчичник отримали Сергій Максимець (31), Олександр Тарасюк (50) та Ярослав Довгий (64), у гостей — Гліб Малевич (45), Іван Павлюх (53) та Володимир Заваляк (71).