Дмитро Кутаков видалив гравця Ворскли

Старший тренер дитячої академії ФК Броварія Дмитро Кутаков провів черговий матч чемпіонату України у Прем’єр-лізі у якості головного арбітра. Він працював у Маріуполі, де в 17-му турі місцеві футболісти приймали полтавську Ворсклу.

Кутаков Дмитро

Фото fcmariupol.com

Рахунок гри — 1:0 на користь гостей, які завершували її удесятьох. Арбітру довелося показати шість жовтих карток та одну червону — півзахиснику Ворскли Олександру Скляру.

Комітет арбітрів ФФУ у своєму традиційному аналізі роботи елітних рефері України визнав справедливими всі ключові рішення Дмитра Кутакова.

Пряма цитата з офіційного сайту КА ФФУ: «55-а хвилина. Гравцю №6 гостей було правильно винесено червону картку за два отриманих попередження. На 17-й хвилині гравець №50 господарів здійснював перспективну атаку, а футболіст №6 гостей напав на нього ззаду та звалив на газон, за що і отримав першу очевидну жовту картку. На 55-й хвилині той самий футболіст №6 скоює ще одне очевидне порушення у нерозсудливій манері проти гравця №30 господарів. Друга жовта картка є автоматичною та неминучою так само, як і вилучення з поля».