Дмитро Кутаков відмінив гол після гри рукою

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков сьогодні, 25 квітня, провів матч 25-го туру чемпіонату України у Першій лізі між командами Агробізнес (Волочиськ) — Прикарпаття (Івано-Франківськ).

Комітет арбітрів ФФУ час від часу делегує найбільш досвідчених арбітрів Прем’єр-ліги на ігри з підвищеною принциповістю у Першій лізі. А Дмитро Кутаков працює у Прем’єр-лізі, починаючи з сезону-2010/2011 і посідає 23 місце у загальному рейтингу арбітрів України за всі роки.

Агробізнес володів ігровою і територіальною перевагою, але програв перший тайм — 0:2. Богдан Оринчак (20 хвилина) втік у контратаку, а Роман Барчук (37) забив красивий гол — ударом головою у дальній кут.

По перерві гостей від голу врятувала стійка, але на 53-й хвилині Богдан Семенець все ж реалізував шанс — зреагував на невдалий прийом м’яча воротарем Іваном Піцаном. Семенець забив ще й на 65-й, але перед цим Оринчак скористався з помилки голкіпера Агробізнесу Костянтина Одольського і пробив по порожніх воротах.

Наприкінці матчу господарі забили гол, але перед цим гравець Агробізнесу активно підіграв собі рукою. Це помітив Дмитро Кутаков, який вдало обрав позицію біля воріт, і відмінив взяття воріт.

Дмитро Кутаков, Агробізнес, Прикарпаття

В цілому йому вдалося тримати контроль над грою. Три попередження отримали гості (Василь Француз, Василь Геник та Орест Януш), два уже у компенсований час — господарі (Роман Гагун та Дмитро Юхимович).