Два 15-х місця на Juniors Dream Cup 2018

Дві команди дитячої футбольної академії ФК Броварія завершили виступи на всеукраїнському дитячому турнірі Juniors Dream Cup 2018, якій проходив 3—5 квітня у столичному спортивно-розважальному комплексі X-PARK, розташованому у парку Дружби народів. Обидві команди — 2009 та 2010 років народження — посіли 15-е місце у своїх вікових категоріях.

Старші вихованці Броварії в перший день лише програвали (Каскад — 0:3, Спарта — 0:3, Легіон — 0:4). Робота над помилками призвела до перемоги над Россю (Біла Церква) — 3:0. Спочатку після прострілу Гурама Латарії суперник відзначився автоголом, згодом сам Латарія подвоїв перевагу Броварії, а крапку потужним дальнім ударом під поперечку поставив Назар Репецький.

ФК Броварія (команда 2009 року народження) на турнірі Juniors Dream Cup 2018. Фото kldf.kiev.ua

ФК Броварія (команда 2009 року народження) на турнірі Juniors Dream Cup 2018. Фото kldf.kiev.ua

Завершили груповий турнір вихованці Максима Кутакова поразкою від столичного Динаміка, а в матчі за 15-те місце здобули технічну перемогу над командою Каскад-2. Суперника було покарано за футболіста 2008 року у воротах.

Президент ФК Броварія Максим Кутаков. Фото kldf.kiev.ua

Президент ФК Броварія Максим Кутаков. Фото kldf.kiev.ua

Команда 2010 року народження (тренери — Дмитро Кутаков та Олександр Бабак) стартувала з поразки від Локомотива — 2:6. Два м’яча забив Іван Цвігун. В другому турі нічию з UFS (1:1) допоміг здобути Денис Кутаков, який забив красивий гол, перекинувши м’яч у ворота носком бутси.

А от другого дня вдача відвернулася від Броварії-2010, яка зазнала три поразки (Динамо-2 — 0:6, Каскад — 0:1, Чемпіон-2 — 0:2). Гра з Каскадом була впертою, але через власну грубу помилку (подарували м’яча супернику перед своїми воротами) програли. Могли відігратися, але Денис Кутаков та Денис Христенко не реалізували виходи сам на сам з воротарем.

І, нарешті, у матчі за 15-те місце Броварія в серії пенальті переграла Зміну (Біла Церква). В ігровий час була нічия 1:1 (гол Тараса Козирєва), а післяматчеві 11-метрові удари краще пробили броварчани — 2:0. Свої спроби реалізували Денис Кутаков та Ілля Пономарчук.

ФК Броварія бере участь у всеукраїнському дитячому турнірі Juniors Dream Cup 2018

ФК Броварія бере участь у всеукраїнському дитячому турнірі Juniors Dream Cup 2018

Заслуговує на увагу Ілля Онокало, який лише почав грати на позиції воротаря і добре проявив себе. А взагалі, за словами тренерів, потрібно ще працювати у тактичному плані та підтягнути дисципліну.