Дві перемоги в чемпіонаті Оболонського району Києва

Відбулися матчі чергового туру зимового чемпіонату Оболонського району Києва, в якому беруть участь три команди ФК Броварія.

Футболісти 2008 року народження 13 січня поступилися команді Асгард — 2:5, хоча вигравали з рахунком 2:1.

А футболісти 2009 року народження, які грають двома командами, 14 січня здобули дві перемоги. Броварія — Солом’янка — 3:0, Броварія-2 — Зміна-Оболонь — 3:2. В обох випадках перший тайм завершувався внічию — 0:0 та 1:1 відповідно, а по перерві броварчани додавали і вигравали.

ФК Броварія (2009 рік народження). Зимовий чемпіонат Оболонського району Києва

Тренер Максим Кутаков відзначив воротарів обох команд — Олександра Ткачука (Броварія) та Василя Кулика (Броварія-2), а також двох нападаючих — Микиту Белецького та Олександра Вакуленка.

Дебютний матч за Броварію-2 провів Микола Парамиєнко і відзначився гольовим пасом.