Гарячий матч Дмитра Кутакова у Львові

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков у якості головного арбітра провів матч 8-го туру чемпіонату України у Favbet-Лізі між командами Львів та Олімпік (Донецьк), який відбувся 21 вересня на стадіоні Україна у Львові.

Дмитро Кутаков, арбітр, Львів, Олімпік

Зважаючи на турнірне становище обох команд, гра очікувалася дуже напруженою. Так воно і вийшло: арбітру довелося винести 10 попереджень гравцям обох команд, вилучити через друге попередження львів’янина Ігоря Гончара і призначити два пенальті у ворота господарів.

Перший удар у компенсований час першого тайму Матар Діейе не реалізував, а от Сергій Політило на 80-й хвилині свій пенальті реалізував. Саме він і визначив долю матчу — 1:0 на користь Олімпіка.

Це був 95-й матч Дмитра Кутакова в елітному дивізіоні українського футболу.

Нагадуємо, що набір дітей до дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) відбувається постійно, починаючи з 3,5—4 років. Перші три тренування — безкоштовні.