Футбольний клуб Броварія

Про клуб

Дитячу академію Джуніорс Старс футбольного клубу Броварія було створено у березні 2017 року. Засновники — брати Андрій, Дмитро та Максим Кутакови.

Урочисте відкриття дитячої академії ФК Броварія

На урочистому відкритті дитячої академії ФК Броварія були присутні почесні гості з Федерації футболу України (Валерій Золотухін), Київської обласної федерації футболу (Елізабар Сарія), ГО Союз спортсменів Броварщини (Сергій Ілюхін), старший тренер національної кадетської збірної з вільної боротьби Олександр Кутаков, відомі футболісти — Андрій Богданов (виступав за національну та молодіжну збірні України) та Темур Парцванія (чемпіон Європи 2009 року серед 19-річних юнаків).

Церемонія відбулася 20 квітня 2017 року, її прикрасили своїми виступами танцювальний колектив Мальва і лауреат Гран-прі в Парижі Ігор Осипенко (учень Яна Табачника).

На початку заходу відбувся товариський матч між футболістами академії, для багатьох із яких це був перший офіційний матч перед глядачами в їхньому житті. Все вирішив один гол, забитий в другій половині зустрічі Максимом Резніком.

Основні кольори клубу — чорно-жовті, резервні — синьо-фіолетові.

Клуб базується на території Броварської гімназії імені С.І.Олійника.

Керівництво та адміністрація

Кутаков Максим
Кутаков Максим

президент клубу

Детальніше

Андрій Кутаков
Кутаков Андрій

старший тренер

Детальніше

Дмитро Кутаков
Кутаков Дмитро

старший тренер

Детальніше

Чоповський Олег

тренер

Детальніше