Відсвяткували першу річницю футбольної академії!

Дитяча футбольна академія ФК Броварія 15 березня відсвяткувала першу річницю своєї діяльності. Урочистості приймав броварський МКЦ Прометей, зал якого був заповнений вщерть — зібралися вихованці академії, їх батьки, друзі, а також зацікавлені жителі міста.

ФК Броварія. Перша річниця

На свято, яке вів відомий спортивний журналіст Андрій Танасюк, завітали і почесні гості. Федерацію футболу України та Дитячо-юнацьку футбольну лігу України представляв заступник голови Комітету дитячо-юнацького футболу ФФУ, віце-президент ДЮФЛУ та голова ДЮФЛ Київської області Валерій Золотухін, Прем’єр-лігу України — її виконавчий директор Євген Дикий.

ФК Броварія. Перша річниця

З привітаннями також виступали виконавчий директор Федерації футболу Київської області Василь Наливайко, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, представник компанії Joma в Україні Сергій Арбузов.

ФК Броварія. Перша річниця

Взяли участь у святі заступник начальника відділу молоді і спорту Броварської міськради Михайло Доценко, а також заслужений тренер України, старший тренер національної кадетської збірної з вільної боротьби Олександр Кутаков — батько засновників ФК Броварія — Максима, Андрія та Дмитра.

ФК Броварія. Перша річниця

«Сьогодні наш день народження, з чим вас хочу і привітати. Бровари — місто спортивної слави, тут брали старт відомі спортсмени. Але футбол вважається найкращим видом спорту. Мета і задача Академії — виховувати юних гравців. Наші двері завжди відкриті для діток, які люблять футбол. Ми віримо, що на наших полях виросте достойна заміна гравців збірної команди України, що вони прославлять не тільки наше місто, а й нашу Батьківщину», — розпочав з привітання президент академії Максим Кутаков.

ФК Броварія. Перша річниця

Юні футболісти отримували подарунки від друзів та партнерів академії.

ФК Броварія. Перша річниця

Корисний подарунок — футбольні м’ячі — зробили представники ПП Автосек’юріті Ігор Чуняк та Олег Озерчук.

А нагородження проводив зірковий футболіст 1980-х років, легендарний капітан збірної країни та київського Динамо Анатолій Демяненко.

ФК Броварія. Перша річниця

Не відмовляв заслужений майстер спорту, володар Кубка кубків 1986 року, кращий футболіст країни 1985 року, віце-чемпіон Європи 1988 року, учасник трьох чемпіонатів світу (1982, 1986, 1990), багатократний чемпіон та володар Кубка СРСР у спільних фотографіях з батьками та дітьми.

ФК Броварія. Перша річниця

Окремо привітали вихованців школи молодого арбітра — це зробив відомий у минулому арбітр національної категорії Генадій Коваленко.

ФК Броварія. Перша річниця

Він також вручив спеціальний подарунок для футболіста старшої вікової групи Єфима Бородавки — за найбільший прогрес.

ФК Броварія. Перша річниця

А ще зробив анонс про домовленість між ФК Броварія та дитячою академією футболу в Чикаго, яку заснував перший українець, що виграв чемпіонат США — Дмитро Коваленко. Кращі вихованці Броварії отримають право безкоштовно продовжити навчання в США.

ФК Броварія. Перша річниця

А троє дівчат, які займаються в академії (Валерія Кудирко, Валерія Завадська, Каміла Любенко), отримали ще й подарунки від відомої майстрині Лесі Гронської — ляльки-мотанки з футбольною тематикою.

ФК Броварія. Перша річниця

Почесні відзнаки дістали також тренер Олександр Бабак та викладач аеробіки Катерина Жукова.

Бабак — у минулому авторитетний воротар — вручив нагороди кращим голкіперам академії, якими було визнано Олександра Ткачука та Василя Кулика.

Всі поважні гості отримали подяки від керівництва ФК Броварія.

ФК Броварія. Перша річниця

 

А Сергій Тимофєєв пообіцяв покращення спортивної інфраструктури міста: «Вітаю футболістів, тренерський і суддівський склад та всю академію з першою річницею. А вам, шановні батьки, я щиро вдячний, що ви відаєте своїх діток саме в цей клуб. Від Управління хочу додати і про наший вклад в розвиток футбольної справи Київщини. Нами побудовано 10 футбольних полів по всій області.  За минулий рік закуплений ще 31 майданчик, зокрема, один — в Бровари, які будуть встановлені цього року, як тільки дозволять погодні умови. Вважаю, що для розвитку спортивної інфраструктури треба використовувати всі можливості та державне приватне партнерство».

ФК Броварія. Перша річниця

Яскраво виступив народний хореографічний колектив Мальва, дівчата якого показали декілька танцювальних номерів.

ФК Броварія. Перша річниця

Відеопривітання передав відомий співак Віктор Павлик, а його син Олександр виступив з щойно створеною піснею на футбольну тему. Наймолодший Павлик, онук народного артиста України, займається в академії — в команді футболістів 2009 року народження, грає Давид під 15-м номером.

Опубліковано Максом Кутаковим 18 березень 2018 р.

Як і на відкритті академії, показав свою майстерність відомий акордеоніст Ігор Осипенко — учень Яна Табачника, лауреат гран-прі міжнародного конкурсу в Парижі.

ФК Броварія. Перша річниця

Відзнаки отримали і батьки, які активно допомагають роботі академії.

ФК Броварія. Перша річниця

А батьківський комітет однієї з команд зробив подарунок тренерам — святковий торт та футбольні повітряні кульки.

ФК Броварія. Перша річниця

Наостанок у холі МКЦ Прометей, де були розставлені стенди з фотоісторією дитячої академії, відбулася колективна фотосесія.

ФК Броварія. Перша річниця