Вітаємо Олександра Кутакова з перемогою в Європі!

Жіноча збірна України з боротьби чудово виступила на кадетському чемпіонаті Європи! Підопічні старшого тренера Олександра Кутакова посіла перше місце в загальнокомандному заліку!

Олександр Кутаков і його нагорода за перше командне місце збірної України

Українські дівчата здобули сім медалей різного калібру на турнірі, який проходив у столиці Македонії — Скоп’є.

Фото ukrwrestling.com

Старший тренер збірної України Олександр Кутаков (в центрі) і чудова команда. Фото ukrwrestling.com

Чемпіонками Європи стали Софія Кушнір (вагова категорія 40 кг), Соломія Винник (53 кг), Антоніна Кулагіна (61 кг) і Оксана Чудик (65 кг).

Кушнір на шляху до золота подолала представниць Польщі, Туреччини та Білорусі. Винник перемогла спортсменок Італії, Косова, Швеції, а в фіналі — Росії, Кулагіна — Болгарії, Франції, Туреччини, Іспанії та Італії, Чудик — Греції, Естонії, Румунії і Угорщини.

Срібну медаль здобула Альбіна Рілля (46 кг), бронзові — Тетяна Профатілова (49 кг) та Анастасія Альпєєва (69 кг).

Рілля подолала представниць Польщі, Німеччини та Азербайджану, але поступилася білорусці. Профатілова у півфіналі програла спортсменці Угорщини (але перемогла дівчат з Македонії, Німеччини та Азербайджану), а Алпєєва програла спортсменці Росії (але перемогла дівчат з Греції, Білорусі та Польщі).

Наші дівчата ще раз довели, що Україна є беззаперечним лідером в європейській жіночій боротьбі.

Дитяча футбольна академія Броварія вітає спортсменок та тренерський штаб!

Не зуміли дістатися п’єдесталу пошани лише Аміна Пономарьова (43 кг), Манола Скобельська (57 кг) та Тетяна Журавель (73 кг).