Катерина Сафронова на перегляді у чемпіонів України

Вихованка дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Катерина Сафронова 3 липня вирушила на учбово-тренувальний збір із чемпіоном України — харківським клубом Житлобуд-1 — до Закарпаття. Житлобуд — це абсолютний лідер клубного жіночого футболу України останніх років. Вперше команда з Харкова стала чемпіоном України в 2006 році, вдруге — в 2008-му, а, починаючи з 2011-го, харків’янки нікому не віддають золоті нагороди. В 2011—2015 звання чемпіона виграв Житлобуд-1, в 2016—2017 — Житлобуд-2, останні два роки знову на троні — Житлобуд-1.

Обухів, Дмитро Кутаков, Катерина Сафронова

Дмитро Кутаков та Катерина Сафронова на турнірі в Обухові

Харків’янки розпочали підготовку до нового сезону під керівництвом тренера Максима Рахаєва 24 червня, а 3 липня вирушили на Закарпаття, де на 14-е число заплановано спаринг з віце-чемпіоном Угорщини — МТК. Збір триватиме по 17 липня.

Житлобуд-1 вже розпочав трансферну кампанію і підписав перший контракт. До команди зі Львова повернулася Анна Петрик, яка в сезоні-2016/2017 дебютувала у складі харків’янок у Лізі чемпіонів.

На збір вирушили воротарі Ірина Саніна і Вероніка Шульга, захисники Єлізавета Костюченко, Ольга Басанська, Крістіне Алексанян, Жанна Саніна, Алевтина Утіцьких, Софія Соломаха, півзахисники Дар’я Апанащенко, Таісія Нестеренко, Юлія Шевчук, Ірина Кочнєва, Надія Хаванська, Анна Петрик, нападники Ганна Вороніна, Надія Куніна.

Майже половина складу — гравці національної збірної України. Разом з ними на перегляді — Валентина Головіна, Ольга Войтенко та представниця Броварії — Катерина Сафронова, яка в нашій академії тренувалася разом із найстаршими вихованцями під керівництвом тренера Андрія Кутакова.

Чемпіонат України сезону-2019/2020 у Вищій лізі стартує 19 липня. В ньому візьмуть участь 11 команд з Харкова, Дніпра, Маріуполя, Вінниці, Умані, а також Волинської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської та Рівненської областей.

А 7 серпня розпочинається Ліга чемпіонів УЄФА. Житлобуд-1 гратиме у одній групі з Мінськом (Білорусь), Сплітом (Хорватія) та Беттембургом (Люксембург).