Кубок Австралії: дві перемоги та нічия наостанок

Сьогодні, 24 серпня, завершився представницький турнір Кубок Австралії в Черкасах, в якому взяла участь команда вихованців 2009—2010 років народження дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари). Базовий вік учасників — 2009 рік народження, у нас були задіяні і футболісти 2010 року народження.

Кубок Австралії, 2009, Черкаси, 2019, Максим Кутаков

На першому етапі броварчани, які виступали під керівництвом тренерів Дмитра та Максима Кутакових, не одразу пристосувалися до поля. У стартовій грі з господарями турніру після низки невикористаних моментів все вирішила помилка захисника на останніх хвилинах.

Кубок Австралії, Черкаси, 2019, Дмитро Кутаков

Фото tablo.ck.ua

На другий день не вдалося подолати нерви та суперника — полтавську Ворсклу, а матч із Зіркою (Кропивницький) довелося перервати через неадекватні дії арбітра Юрія Христича. Один гол нам забили після того, як м’яч вийшов за межі поля, арбітр дав свисток, але представники Зірки наполягали на тому, що взяття воріт сталося за правилами. А третій гол було забито після того, як знесли нашого воротаря Олександра Ткачука. Ні у дітей, ні у тренерів не було бажання продовжувати цей балаган.

Кубок Австралії, 2009, Черкаси, 2019, Гурам Латарія

У підсумку Броварія отримала технічну поразку і посіла останнє місце у групі. Але ми бачимо, з ким грала команда — з вихованцями шкіл професіональних клубів.

Кубок Австралії, 2009, Черкаси, 2019

А от у боротьбі за 17—20 місця броварчани адаптувалися до трав’яного покриття, почали перемагати і виграли цей міні-турнір.

Непогано себе показали і хлопці 2010 року народження — Денис Кутаков та Андрій Лобода, які відзначилися результативними передачами у грі проти СДЮСШОР.