Тріумф лідера під наглядом Дмитра Кутакова

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков провів матч між командами Карпати (Львів) та Ворскла (Полтава) в 7-му турі чемпіонату України U-21 у якості головного арбітра. Зустріч відбулася 13 вересня у Раві-Руській на стадіоні Локомотив і завершилася переконливою перемогою Ворскли — 4:1. Полтавчани продовжують очолювати турнірну таблицю, випереджаючи Шахтар на одне очко, а львів’яни йдуть на сьомій сходинці.

Гості поступово нарощували перевагу у голах: Дмитро Кравченко забив на 24-й хвилині, Рубін Хебай — на 55-й, Андрій Стрижак — на 72-й. Карпати один м’яч відіграли — Роман Толочко (74), але на 83-й хвилині Юрій Козиренко поставив крапку.

Карпати, Ворскла, U-21, чемпіонат України

Фото fckarpaty.com

Допомагали Дмитру Кутакову асистенти на лінії Михайло Маланчук (Чернівецька область) та Ігор Дебенко (Івано-Франківська область). Четвертий арбітр — Олександр Кальонов (Львів). Спостерігач арбітражу — Орест Шмигельський (Львів).

А наступного дня Дмитро Кутаков вже виконував функції четвертого арбітра на матчі основних складів Карпат та Ворскли у Львові, на стадіоні України. Той матч виграли Карпати — 2:1.

Нагадуємо, що набір дітей до дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) відбувається постійно, починаючи з 3,5—4 років. Перші три тренування — безкоштовні.