Чемпіонат Київської області: обмінялися розгромами

Яскравими матчами стартували вихованці дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) в чемпіонаті Київської області сезону-2019/2020. Все розпочалося в суботу, 7 вересня, з виїзду спарених команд 2007—2008 та 2009—2010 років народження під керівництвом тренера Максима Кутакова до Демидова, де приймає своїх суперників Діназ з Вишгорода.

чемпіонат Київської області, 2019/2020, 2009, Діназ Вишгород

Старші броварчани програли з великим рахунком 0:13 (перший тайм — 0:5). А от молодші виграли — 11:0, хоча перший тайм завершився скромно — 2:0. Дуже красивий гол зі штрафного в самісіньку дев’ятку забив Назар Репецький на 15-й хвилині. Саме він зробив рахунок 2:0. А відкрив рахунок Гурам Латарія — на 7-й хвилині.

По перерві Броварія просто розірвала суперника. Три голи забив Артем Безуглий (31, 34, 39), два — Ярослав Дуплін (37, 42), по одному — Олександр Ткачук (33), Нікіта Кісельов (40), Гурам Латарія (48) та Іван Цвігун (50).

В неділю грала команда наших вихованців 2005—2006 років народження (тренер — Андрій Кутаков). Вона програла в гостях ДЮСШ (Буча) — 1:5.

Наступні матчі в чемпіонаті Київської області Броварія проведе 14 вересня вдома, на стадіоні Спартак. Суперник команд 2007—2008 та 2009—2010 років народження — Гостинний двір (Вишневе). Початок першої гри — 11:00.

Команда 2005—2006 років народження в другому турі має вихідний.

Нагадуємо, що набір дітей до дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) відбувається постійно, починаючи з 3,5—4 років. Перші три тренування — безкоштовні.