Дівчата Броварії зіграли за збірну Києва

Дві з п’яти дівчат, що займаються футболом у дитячій академії ФК Броварія (Бровари), у складі збірної Києва виступили на турнірі Кубок надій ФФУ — Майбутні чемпіонки. Це Валерія Кудирко та Валерія Завадська.

Валерія Кудирко, Валерія Завадська

Валерія Кудирко та Валерія Завадська

Регіональні змагання всеукраїнського турніру пройшли в Умані (Черкаська область), Костополі (Рівненська область), Миколаєві, Тернополі, Харкові та Плисках (Чернігівська область).

Збірна Києва грала в Плисках, де перемогла збірні Чернігівської та Сумської областей і дозволила відігратися збірній Київської області: вигравала — 3:1, але припустилася помилок наприкінці зустрічі — 3:3. Різниця забитих та пропущених голів кращою виявилася у команди Київської області.

На її базі було створено збірну Чернігівського міжрегіонального центру розвитку дівочого футболу, яка вирушила до фінального етапу. А збірна Києва посіла друге місце в регіональному турнірі.

Фінальний етап відбудеться у Вишневому (Київська область) — 19—24 травня — і був присвячений фіналу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, який 24 травня пройде в Києві.