Дмитро Кутаков провів головний матч туру в Харкові

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков 19 жовтня в Харкові провів центральний матч 14-го туру чемпіонату України у Першій лізі між командами Металіст 1925 (Харків) та Оболонь-Бровар (Київ).

Напередодні Оболонь-Бровар очолював турнірну таблицю (28 очок), а Металіст 1925 посідав четверте місце (25). Перемога харків’ян вирівнювала б їх становище, поразка збільшувала б відставання. Про принциповість протистояння навіть не варто зайвий раз було казати. Тому на гру відрядили досвідченого арбітра з Прем’єр-ліги.

Дмитро Кутаков, Металіст 1925 Харків, Оболонь-Бровар Київ

Фото metalist1925.com

І це — один з фрагментів загальної картини, адже Комітет арбітрів УАФ в 14-турі Першої ліги посилив суддівський корпус представниками елітної групи рефері ще на двох матчах: зустріч Минай — Авангард (Краматорськ) доручено Івану Бондарю (Київ), а зустріч Рух (Львів) — Інгулець (Петрове) — Костянтину Труханову (Харків).

Металіст 1925 виграв принциповий матч, який зібрав 6 624 глядачів, — 2:1. В першому таймі команди обмінялися голами (Ярослав Ямполь — у господарів, Артем Ковбаса — у гостей), а все вирішив удар Дмитра Поспєлова в середині другого тайму.

Дмитру Кутакову довелося сім разів виносити попередження гравцям. Тричі жовті картки побачили перед собою гравці Металіста 1925 (Максим Цвіренко, Сергій Давидов та Ярослав Дехтяренко), чотири рази — гравці Оболоні-Бровар (Максим Покотилюк, Андрій Семенко, Олег Слободян та Євген Єфремов). Причому кияни три попередження заробили на останніх хвилинах, а два з них — вже у компенсований час.

Після цього матчу у Першій лізі змінився лідер. На першу сходинку зійшов Агробізнес (Волочиськ), за ним ідуть Металіст 1925 та Оболонь-Бровар. У всіх трьох — по 28 очок. На одне менше мають ще три команди — Рух (Львів), закарпатський Минай та Інгулець (Петрове).

Нагадуємо, що набір дітей до дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) відбувається постійно, починаючи з 3,5—4 років. Перші три тренування — безкоштовні.