Дмитро Кутаков розсудив клуби в Туреччині

У Туреччині тривають збори арбітрів Прем’єр-ліги України, в яких бере участь старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков — один із найдосвідченіших представників вітчизняного суддівського корпусу.

Збори розпочалися 4 лютого. В цей день Дмитро Кутаков на «відмінно» склав теорію (знання правил гри) і пройшов відео тест (визначення ступеню порушення правил та покарання гравців).

Дмитро Кутаков, Туреччина

А наступного дня — 5 лютого — Дмитро Кутаков провів другий тайм товариського матчу між командами Хартберг (Австрія) та Спартак (Словаччина). Перший тайм головним арбітром працював Юрій Можаровський (Львів), на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь словаків.

У другому таймі австрійці відігралися після гарної награної комбінації — 1:1. І якщо в першому таймі обійшлося без дисциплінарних санкцій, то у другому емоції були зовсім іншими. Їх довелося гасити картками: австрійці отримали три жовті та одну червону, словаки — дві жовті.