Дмитро Кутаков розсудив Олександрію та Зорю

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков провів у якості головного арбітра центральний матч 15-го туру чемпіонату України в Прем’єр-лізі — 23 листопада між командами Олександрія та Зоря (Луганськ). Напередодні Олександрія посідала 5-е місце в турнірній таблиці (24 очки), а Зоря — 2-е (28). Між ними розташовувалися Десна та Динамо (по 27). Зрозуміло, наскільки важливим було будь-яке очко в цій зустрічі.

Дмитро Кутаков, Олександрія, Зоря

Фото fco.com.ua

Олександрія у підсумку перемогла — 1:0. Єдиний гол на 60-й хвилині після подачі зі штрафного забив Євген Банада. Господарі могли вийти вперед в рахунку і раніше — на 23-й хвилині Дмитро Гречишкін пробивав пенальті, але не зумів переграти Микиту Шевченка.

Дмитро Кутаков

Під час матчу Дмитро Кутаков виніс п’ять попереджень: три — господарям (Євген Банада, Гліб Бухал та Максим Задерака), два — гостям (Богдан Михайліченко та Йоель Абу Ханна).

Після поразки Зоря опустилася на 3-ю сходинку, а Олександрія відстає лише на одне очко.

Цей матч став 97-м для Дмитра Кутакова в Прем’єр-лізі України. Нагадаємо, що він почав працювати на елітному рівні в сезоні-2010/2011 і посідає 24-е місце в рейтингу арбітрів чемпіонату України за 28 років. Найближчий, кого Дмитро Кутаков може обійти в рейтингу, — Юрій Мосейчук (100 матчів), який завершив кар’єру арбітра чотири роки тому.