Дмитро Кутаков: вісім жовтих карток у Полтаві

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков в якості головного арбітра суворо поставився до учасників матчу 1-го туру чемпіонату України у Прем’єр-лізі між командами Ворскла (Полтава) та Зоря (Луганськ), який відбувся 28 липня у Полтаві. Вже у перші 15 хвилин він показав гравцям чотири жовті картки, а всього за матч виніс вісім попереджень.

Дмитро Кутаков, Ворскла Полтава, Зоря Луганськ, 2019, УПЛ

Фото vorskla.com.ua

Три з них — господарям: Артем Габелок (13 хвилина), Юрій Коломоєць (55), Едін Шехіч (88). П’ять — гостям: Богдан Михайліченко (6), Пилип Будківський (10), Віталій Вернидуб (14), Дмитро Хомченовський (49), Богдан Лєднєв (67).

Це був стартовий матч сезону-2019/2020 в УПЛ, який завершився перемогою Зорі — 1:0. Переможний м’яч забив Богдан Лєднєв на 3-й хвилині.

Для Дмитра Кутакова цей матч в УПЛ став 93-м за ліком. Нагадаємо, що він розпочав роботу у Прем’єр-лізі в сезоні-2010/2011 і посідає 24 місце в рейтингу арбітрів чемпіонату України, починаючи з 1992 року.