КИЇВСЬКА ЛІГА ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ. КОМАНДА 2012 Р.Н. ПІД КЕРІВНИЦТВОМ АНДРІЯ КУТАКОВА.

Прем’єр ліга
ФК “Броварія” – ФК “Вишгород” – 2: 5 (2: 1).
Непогана гра з доволі сильним та принциповим опонентом – ФК “Вишгород” в першому таймі була під нашим контролем, про що говорить і результат першого тайму 2:1 на нашу користь.
На жаль провалили другий тайм. Але ще маємо над чим працювати та покращувати свою ігрову майстерність.
Перший мяч у ворота суперників після передачі Андрія Цирука та після власних індивідуальних забив – Микита Михайленко. Потім пропустили у відповідь – 1:1.
Після цього відзначився Рубець Микита – 2:1.
Наша команда вирізнялась вдалим контролем м’яча, але дві необовязкові помилки звели на нівець сподівання на перемогу в звітному матчі. Отже у підсумку прикра поразка, яка надала велику кількість інформації для творчої роботи тренерському штабу команди.
Чекаємо та бажаємо найблищих перемог.
ЛІГА “Б”
У форматі цього ж турніру було зіграно ще один матч нашою командою, яка умовно представляла другий склад клубу у цій віковій категорії. Саме ця команда заявлена від нашого клубу у так звану – ЛІГУ “Б”.
Цього разу суперниками стали юнаки з ФК “Чемпіон”.
Якщо в першому матчі наші футболісти вели в рахунку та не змогли втримати переможний рахунок то вже у другому поєдинку нам прийшлося відіграватись, при чому з доволі з неприємної ситуації – 0:4. але змогли проявити характер і дотиснули суперника.
Дебютним голом відзначився – Любомир Чиж, два забиті м’ячі на рахунку – Микити Михайленко та Микити Рубеця !!
Доцільно виділити воротаря команди – Андрія Михалко, який багато виручав під час усіх зіграних у цей день матчів.