КИЇВСЬКА ЛІГА ДИТЯЧОГО ФУТБОЛУ. КОМАНДА 2008 – 09 Р.Н. ТРЕНЕР – МАКСИМ КУТАКОВ 2 -Й ТУР

13.09. 2020 року
Цієї неділі, а саме 13.09.2020 року в м. Києві було зіграно матч 2-го туру командою вихованців нашого клубу 2008-2009 р. н, які працюють під керівництвом Максима Кутакова.
Надаємо звіт про зіграний матч.
КДЮСШ “Чемпіон” м. Київ – ФК “Броварія”
Рахунок: 1-1 (1-0)
Гол: Гурам Латарія
Протягом поєдинку повністю контролювали гру. Отримали безглуздний гол в середині другого тайму. Назар Чередник вибив головою (в своїй штрафній площі), м’яч завис (сонце засліпило) і цим скористався нападник Чемпіона, вийшовши один на один і реалізував свій шанс.
За п’ять хвилин до закінчення зустрічі прекрасний момент не реалізував Максим Талавера не влучивши у ворота і Максим Ситник з одного метра вище порожніх воріт. Отже нічія у другому турі 1:1.