ФК “Броварія” – ДЮСШ УО м. Фастів 2008 -09 р.н.

Друзі, сьогодні в нашому місті, на новозбудованому футбольному полі, що розташовано в парку Перемоги, відбулись матчі чергового туру змагань Чемпіонату Київської області серед команд Еліт – ліги.
Вихованці нашого клубу приймали команды з м. Фастова – ДЮСШ управління освіти.
На жаль наші вихованці не змогли нічого протиставити проти активної та злагодженної гри команд суперників.
Команда 2008 – 09 р. н, під керівництвом Максима Кутакова, мала чудову нагоду отримати перемогу у цьому протистоянні, в граючи перший тайм з рахунком 1:0. Але на жаль нашим футболістам не вдалося втримати напрацьоване у першому таймі. Пропустивши два м’ячі у власні ворота ми поступилися.
Але набутий досвід у поєдинку з грізним та авторитетним суперником, тренером якого є найкращий дитячий. Ренер Київщини – Віталій Осколок, дорогого вартий.
Наші перемоги ще попереду. Чекаємо на них та щіро дякуємо нашім хлопцям за самовіддачу.