Коментар Максима Кутакова, щодо подій матчу з командою ДЮСШ УО м. Фастів.

Враження про вчорашню гру проти ДЮСШ з м. Фастова, серед команд 2008-2009 р. н.., мы запитали у головного тренера команди – Максима Кутакова, який у відповідь зазначив –
“До гри знав, що на нас чекає не проста гра. Мы мали зіграти проти одного з лідерів нашої еліт ліги.
На установці, перед поєдинком, просив хлопців забути всі програші та грати в своє задоволення.
Але при цьому було поставлене завдання- нав’язати боротьбу в центрі поля.
На 10 хвилині в боротьбі за м’яч біля штрафного суперника Гурам Латарія видряпав м’яч і з метрів 8-9 відправив шкіряну кулю під поперечину. Ми повели – 1:0.
Початок другого тайму, рівна гра, вся боротьба в середині поля.
На 14 хвилині другого тайму (тайм по 30 хвилин) після прострілу біля наших воріт в метушні, біля наших воріт отримали автогол – 1: 1.
Через пару хвилин 100% можливість не реалізував Максим Ситник вийшовши сам на сам з голкіпером суперників, і в останній момент послизнувся і не влучив по м’ячу.
За 4 хвилини до закінчення зустрічі ДЮСШ УО Фастів при розіграші кутового вийшла вперед 1:2.
Хотілося б відзначити всю команду. Футболісти билися за кожен м’яч.
Вразила мужність наших футболістів. Як приклад – Дмитро Прудкий.
Саме він є капітаном нашої команди та показу прекрасні приклади своїм партнерам. В звітному матчі Дмитро отримав травму гомілкостопу, але не зважаючи на біль, не пішов з поля, а дограв матч до його закінчення.
Особливо хотілося б відзначити гру нашого голкіпера– Олександра Ткачука, який витворяв у “рамці” воріт справжні дива, зробивши більше 10 сейвів.
Хлопцям вдячний за самовіддачу, це найкраща гра за останні час, хоча рахунок не на нашу користь. ” – зазначив на післяматчевій прес – конференції – Максим Кутаков.