Максим Кутаков: «У фіналі не вистачило свіжих сил»

Тренер вихованців 2008—2009 років народження дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Максим Кутаков поділився враженнями від виступів двох команд на міжнародному турнірі Україна єдина, що проходив в Сумах 1—4 листопада.

— Команди 2008 та 2009 років народження показали діаметрально протилежні результати. Старші програли майже усі матчі і тільки в останньому перемогли у серії пенальті. Але перед турніром ми недорахувалися одразу п’ятьох гравців основного складу, тому було дуже важко. Хтось захворів, хтось поїхав з міста на шкільні канікули — у підсумку до Сум поїхали в дуже послабленому складі.

А суперники були — не з простих. І хоча у перших таймах Броварія виглядала більш-менш пристойно, більш досвідчені суперники по перерві раз за разом доводили свою перевагу в класі та майстерності. Але ми раді тому, що хлопці здобули практику із такими сильними суперниками, побачили, на кого потрібно рівнятися. До того ж закінчили турнір все ж на мажорній ноті.

2008, 2009, Суми

Молодші теж грали майже без замін через коротку лаву запасних. До Сум поїхало 11 гравців, а грали за схемою 8+1. Це у підсумку далося взнаки у фінальній грі — втома і нестача свіжих сил.

Розпочали не дуже вдало — із поразки, але опанували себе і у кожній наступній грі додавали. Виділяти когось буде неправильним — всі билися з першої до останньої хвилини. Тим не менш, Гурам Латарія забив сім голів і став кращим бомбардиром турніру, на один менше забив Савелій Синято — його відзначили кращим гравцем команди. А Іван Цвігун взагалі отримав від організаторів звання кращого гравця турніру.