На фініші розгромили школу імені Ващука

Юні вихованці футбольної академії ФК Броварія (Бровари) 2009 року народження завершили виступи у чемпіонаті Києва і на фініші розгромили земляків зі школи імені Ващука. Підопічні тренерів Максима Кутакова та Олександра Бабака переграли футболістів Дениса Самойлика на майданчику броварської гімназії імені Степана Олійника з рахунком 5:2.

2009

Долю зустрічі було вирішено ще у першому таймі, який Броварія виграла з рахунком 5:1. А по перерві господарі майданчика були менш войовничими і дозволили супернику забити один м’яч — 0:1.

2009

Тож, приємно відзначити, що Броварія-2009 чудово виступила в чемпіонаті Києва, здобувши сім переможних результатів у восьми матчах. Єдиної поразки броварчани зазнали у зустрічі з київським Арсеналом (0:1).

2009

Тепер в найближчих планах — тренування і можливі виїзди на турніри. А 22 липня у команди розпочнеться учбово-тренувальний збір під Одесою — у місті Южний. Там Броварія також візьме участь в турнірі.