Атакувальний футбол під наглядом Дмитра Кутакова

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков провів свій 85-й матч в Прем’єр-лізі чемпіонату України в якості головного арбітра. В 6-му турі сезону-2018/2019 він 24 серпня розсудив два донецькі клуби — Олімпік та Шахтар. Перемогу здобули більш сильні футболісти команди португальського тренера Паулу Фонсеки — 5:2.

Дмитро Кутаков, Олімпік, Шахтар, УПЛ

Фото shakhtar.com

Цей матч розпочинав програму 6-го туру в УПЛ і став самим результативним. Вже на 19-й хвилині зустрічі рахунок був 2:1 на користь Шахтаря. А перший тайм чемпіон України виграв — 4:1.

Героєм зустрічі став форвард Жуніор Мораес, який оформив три голи. У Шахтаря також забивали Марлос та Тарас Степаненко. У Олімпіка — Геннадій Пасіч. Плюс на користь переможених результативним ударом по власних воротах відзначився новачок гірників Олег Данченко.

Гра пройшла без скандалів. Арбітр виніс п’ять попереджень, причому три з них — гравцям Шахтаря.

Тепер, маючи 85 матчів в УПЛ, Дмитро Кутаков в рейтингу арбітрів елітного дивізіону українського футболу за всю його історію ділить 25-е місце з дуже відомим рефері 1990-х — Віктором Дердо.