Старт у Зимовій першості виявився не дуже вдалим, але наші перемоги ще попереду.

Про матчі першого туру Зимової Першості, в якій приймають участь команди Максима Кутакова.
ФК “Зміна-Оболонь”(2008) – ФК “Броварія”( м. Бровари)(2009)
Рахунок: 5-0 (0-0)
З урахуванням, того що суперник був 2008 р.н. (команда приймає участь у змаганнях поза конкурсом), наші хлопці 30 хвилин (2 тайми по 25 хвилин – тривалість матчу) добре оборонялися і не погано контратакували.
Всі 5 м’ячів пропустили у другій половині матчу.
Допустивши декількох прикрих помилок, які стали наслідком зниження рівня концентрації.
В цілому молодці.
Виділити можна на останньому рубежі гру воротаря Андрія Мусейчука (чотири сейва в першому таймі), з дебютом вітаємо Максима Чувтаева, Назара Москаленко.
ФК «Зміна» –
ФК «Броварія»
(2008-2009)
Рахунок: 2-0 (1-0)
На привеликий жаль на гру зібрали лише 11 футболістів. Нагадаємо що команди грають вже у форматі 10 + 1. Отже грали без замін. 6 наших гравців на сьогодні хворіють на ангіну.
Рахунок не по грі, перший тайм наші футболісти більше домінували, більше атакували, не вистачало точного завершення атак.
В кінці першого тайму, фактично нам його останній хвилині арбітр призначив у ворота ної команди 11- метровий удар, який на думку фахівців був доволі спірним. Іван Цвігун чисто забрав м’яч, а суперник ударив його по нозі, впавши при цьому від болю на що і зреагував арбітр.
У другому таймі наші футболісти більше оборонялись, але за 7 хвилин до закінчення зустрічі суперник забив другий м’яч (з виходом сам на сам на наші ворота – Олександр Ткачук впорався, але на добиванні гравець ФК “Зміна” виявився швидшим) 2-0.
В цілому молодці набираємося досвіду гри 10 + 1, це наша 5 гра. Далі буде.