Тренери Кутаков та Бабак — про ігри на Оболоні

Чергові матчі відкритої першості Оболонського району Києва за участі команд різних вікових категорій дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) відбулися 13—14 жовтня.

Цього разу броварчани провели лише 50% матчів від можливої кількості. Дві гри були перенесені заздалегідь: команди 2010 та 2012 років народження з Подолом та Зміною-2 відповідно зіграють пізніше.

До того ж не з’явився суперник команди 2011 року народження — Dynamo Family.

Впевнено зіграли старші вихованці футбольної школи Броварія. Команда 2006 року народження розгромила Поділ — 5:1. А команда 2007 року народження наступного дня виграла у Оболоні-Бровар — 2:0.

«Данило Голоколосов забив ударом з далекої відстані під поперечину, — розповідає старший тренер академії Андрій Кутаков. — А Олексій Белов відзначився дебютним голом за дві хвилини до завершення гри.

Варто відзначити також Данила Громику, який значно додав у грі, Євгена Ситниченка, Сабу Гугешашвілі, Максима Гриценка — він не програв жодного єдиноборства. Повернувся до складу після тривалої хвороби Ян Пшеничний.

Склалася така ситуація, що у нашої команди 2008 року народження, зібралося лише семеро гравців. Тому ми доповнили склад більш старшими вихованцями. Переграти Dynamo Family все одно не вдалося, але гра була доволі рівною. Броварія не використала два виходи один на один у першому таймі, натомість пропустила двічі. А коли хлопці побігли відновлювати рівновагу, пропустили ще».

… Рідкісний випадок — одночасно грали два брати Белови — Олексій та Олександр. Перший — 2007 року народження, другий — 2008-го. В академії також займається і третій брат — Ілля Белов (2011 року народження).

«Перший склад команди 2009 року народження, який ми заявили у більш старшій віковій категорії — із суперниками 2008 року народження, цього разу грав із ровесниками із Зміни, які також виступають проти старших, — розповідає тренер цієї команди Олександр Бабак. — Рахунок 6:1, і цим все сказано. Хоча початок матчу виявився невдалим — на перших хвилинах ми пропустили гол.

Але після цього переломили хід гри, взяли її повністю під свій контроль, і рахунок міг бути двозначним. Якби, звичайно, ми використали всі свої моменти. Гурам Латарія забив одного разу, а міг зробити це ще якнайменше тричі. Не вистачає витримки у завершальній стадії.

Стільки ж не забив Савелій Синято, хоча на його рахунку і без того чотири м’ячі. Потрібно працювати над технікою.

Прекрасним ударом зі штрафного свій гол забив Іван Цвігун. Та й взагалі варто відмітити надійну гру в обороні захисників та центральних півзахисників. Після пропущеного голу суперник не створив біля наших воріт нічого серйозного».