Трьох голів не вистачило для перемоги

Сьогодні, 19 січня, старші вихованці дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) провели другий матч зимового турніру на базі ДЮСШ Чемпіон (Київ).

Суперником підопічних тренера Андрія Кутакова стала київська команда Відрадний, яка повела у рахунку — 2:0.

2007, 2006, турнір, ДЮСШ Чемпіон

Але броварчани проявили характер і до завершення першого тайму відіграли два голи — 2:2. Спочатку відзначився Артем Буренко після пасу Данила Бєліка, потім Микита Василенко ударом зі штрафного з далекої відстані влучив у дев’ятку.

Після перерви на поле вийшли зарядженими на боротьбу, з гри ніхто не випадав — навіть новачки Андрій Ганькович та Максим Чубрак. Декілька разів впевнено перегравав опонентів Назарій Громико та пробивав по воротах. Багато разів виручав воротар Тарас Дрозд, добре комбінували у центрі поля Буренко та Бєлік, на випередження грав Єгор Сафронов.

Броварія у другому таймі вийшла уперед — 3:2. Третій м’яч забив Бєлік — головою після передачі воротаря Дрозда.

На жаль, втримати перемогу не вдалося — 3:4. Для Відрадного це вже друга перемога на турнірі, для Броварії — друга поразка.