Три пенальті і жовта картка від Дмитра Кутакова

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков провів матч 18-го туру між Олександрією та Львовом у молодіжному чемпіонаті України. Гра відбулася 8 грудня в Олександрії, господарі перемогли з великим рахунком 5:1. Що не викликає подиву, зважаючи на те, що Олександрія посідає 2-е місце у турнірній таблиці чемпіонату України U-21, випереджаючи Шахтар, а Львів — 11-е.

Дмитро Кутаков

Фото fco.com.ua

Дмитро Кутаков тричі призначав пенальті. Два з них були реалізовані: Орест Ткачук на 56-й хвилині зробив рахунок 4:0, а Іван Павлюх на 90+2-й хвилині забив єдиний м’яч львів’ян.

На 76-й хвилині Кирило Дришлюк (Олександрія) міг зробити рахунок 5:0, але не переграв воротаря Львова Артема Денегу.

Голи також забивали Орест Ткачук (39), Вадим Гранчар (47, 82) та Максим Дубенков (51).

Єдине попередження заробив Гліб Малевіч зі Львова (58).

Наступного дня, 9 грудня, Дмитро Кутаков працював четвертим арбітром на матчі основних складів Олександрії та Львова, який завершився несподіваною перемогою гостей — 2:1.