В третьому фіналі Дмитра Кутакова переміг Авангард

В неділю, 24 березня, старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков провів свій третій фінал традиційного Меморіалу Миколи Кирсанова. До цього він працював головним арбітром фінальних матчів в 2009 та 2010 роках.

Дмитро Кутаков, Меморіал Кирсанова, 2019

Фото koff.org.ua

В 2019-му перемогу здобув чемпіон Київської області — Авангард (Бзів), який переміг Десну (Погреби) — 3:1. Причому першими забили саме деснянці, яких очолює знаменитий Андрій Воробей. Перший тайм виграла Десна. Але по перерві команда Сергія Карпенка провела три голи і вирвала перемогу.

Нагородження учасників провів голова КОФФ Ярослав Москаленко — у супроводі Олександра Нігруци, Леоніда Джужика, Василя Наливайка та Миколи Логвина.

Допомагали Дмитру Кутакову асистенти Віктор Аврамчук та Дмитро Ступак, резервний рефері — Кирило Гринь. Спостерігач арбітражу — Сергій Шкільний.