За арбітражу Дмитра Кутакова Маріуполь став 8-м

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков провів у якості головного арбітра матч 17-го туру молодіжного чемпіонату України між командами Маріуполь U-21 та Львів U-21. Гра відбулася в суботу, 7 грудня, на НТБ ФК Маріуполь і завершилася перемогою господарів — 3:1.

Дмитро Кутаков, Маріуполь, Львів, U-21

Фото fcmariupol.com

Причому першими забили гості — Артур Ременяк. Але за чверть години Ілля Путря реалізував пенальті та зрівняв рахунок, а по перерві Ігор Співак та Олександр Кожевніков забили ще два м’ячі у ворота Львова.

Арбітр виніс чотири попередження: жовту картку у господарів отримав Данило Саєнко, у гостей — Артур Ременяк, Станіслав Демків та Маркіян Пиріг.

Після цієї перемоги Маріуполь набрав 16 очок, обійшов в турнірній таблиці Львів (14) та посів 8-му сходинку.

А наступного дня, 8 грудня, Дмитро Кутаков виконав роль четвертого арбітра на матчі 17-го туру Прем’єр-ліги (Маріуполь — Львів). В ній голів не було, гра завершилася нульовою нічиєю.