Червоне світло для переможців від Дмитра Кутакова

Старший тренер дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) Дмитро Кутаков 2 листопада провів матч 14-го туру чемпіонату України U-21 між командами Олімпік (Донецьк) та Карпати (Львів) у Білій Церкві на стадіоні Зміна. Зустріч завершилася перемогою гостей — 2:0.

Дмитро Кутаков, Олімпік, Карпати

Фото olimpik.com.ua

Рахунок відкрив на 30-й хвилині Ростислав Лях, а на 74-й господарі відзначилися автоголом — Владислав Бородай.

Під час гри Дмитро Кутаков виніс по три попередження гравцям обох команд. Але у Карпат другу жовту картку отримав захисник Олександр Авраменко, якого вже у компенсований час другого тайму довелося достроково відправляти у роздягальню.

Матч основних складів у Прем’єр-лізі 3 листопада також завершився на користь Карпат (2:1). На цій грі Дмитро Кутаков виконував функції четвертого арбітра.