Поздоровили тренера і словами, і перемогою

У неділю, 7 жовтня, свій день народження святкували старші тренери дитячо-юнацької футбольної академії ФК Броварія (Бровари) — Андрій Кутаков та Дмитро Кутаков. І обидва провели його на робочому місці: Андрій Олександрович — на тренерському містку в Києві, Дмитро Олександрович — у суддівській формі у Харкові.

Перед виїздом команди старших вихованців футбольної школи (2006 рік народження) на гру відкритої першості Оболонського району Києва Андрія Кутакова привітали батьки та юні футболісти. А програти Подолу вони просто не мали права.

2006, Андрій Кутаков

Хоча перший тайм Броварія і завершила з рахунком 0:1 не на свою користь, після перерви команда показала свою силу. Спочатку Максим Гриценко завершив дві контратаки влучними ударами. Потім Владислав Степанюк заробив пенальті (його удар головою після подачі кутового суперник зупинив рукою) і сам же його реалізував.

Поділ один м’яч відіграв, але Олександр Демидов зробив рахунок 4:2, а Максим Сидорук — 5:2.

Того ж дня Броварія-2008 зіграла унічию із Асгардом. Перший гол у броварчан забив Тимофій Андрієць — ударом зі штрафного. Він розібрався у ситуації і швидко виконав удар, коли воротар лише встановлював стінку. Потім Андрієць асистував Владиславу Карпинському, а третій м’яч суперник забив сам собі після подачі Карпинського.

А днем раніше не пощастило команді юних футболістів 2011—2012 років народження. Вони забили два голи (Максим Четверня), але не реалізували багато моментів. В тому числі — виходи сам на сам із воротарем, а ще рятувала суперника після ударів зі штрафного стійка (двічі) та поперечина.

Поділ — Броварія-2006 — 2:5

Голи: Максим Гриценко (2), Владислав Степанюк, Олександр Демидов, Максим Сидорук.

Воскресенка — Броварія-2011 — 2:3

Голи: Ілля Белов, Роман Костенко, Максим Четверня.

Броварія-2010 — Воскресенка — 1:3

Гол: Тарас Козирєв.

Броварія-2008 — Асгард — 3:3

Голи: Тимофій Андрієць, Владислав Карпинський, автогол суперника.

Броварія-2009 (1) — Фортуна Борщагівка — 1:3

Гол: автогол суперника.